Objavte našu najnovšiu inováciu mliek Nutrilon 3 Advanced, špeciálne vyvinutou pre podporu imunitného systému A normálneho VÝVOJA . Naše jedinečné zloženie obsahuje našu patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP , oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllaktóza), ktorý prináša náš unikátny proces výroby, vitamíny C a D, ktoré prispievajú k podpore imunity a tiež vápnik. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA a teraz aj v cenovo výhodnom a 100% recyklovateľnom papírovom baleniu duo balenia!
Počiatok života vášho dieťatka je výnimočné obdobie. Je krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Musíte sa starať o veľa vecí, a preto je dôležité mať sa na koho obrátiť. Sme tu pre vás.

NUTRILON 3 ADVANCED batoľacie mlieko od ukončeného 12. mesiaca obsahuje:
HMO 3´GL a zmes oligosacharidov GOS/FOS
Živiny na podporu imunitného systému (Vitamíny C a D)
- vitamíny C a D prispevajú k normálnej funkcii imunitného systému
Omega-3 (DHA)
Vápnik
- Vápnik je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí
BEZ PALMOVÉHO OLEJA

LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

100% recyklovateľná krabica obalu

ĎALŠÍ KROK NA PODPORU IMUNITY
Začiatok života vášho dieťatka je výnimočné obdobie a my veríme, že každá skúsenosť v ich živote im pomáha budovať odolnosť. Predstavujeme vám našu najnovšiu inováciu, Nutrilon Advanced, špeciálne vyvinutý na podporu imunitného systému a normálneho vývoja vášho dieťaťa. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA a teraz aj v cenovo výhodnom a 100% recyklovateľnom papírovou obalu duo balenia!

Prečo si vybrať batoľacie mlieko Nutrilon? Medzi hlavné výhody mliečok Nutrilon patria:
- HMO 3´GL: Oligosacharid materského mlieka 3´galaktozyllaktóza, ktorú přináša náš unikátny proces
- PREBIOTIKÁ GOS/FOS: napodobňujú funkciu oligosacharidov v materskom mlieku
- ŽIVINY PRE PODPORU IMUNITNÉHO SYSTÉMU: Vitamíny C, D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému
- VÁPNIK: Vápnik potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí
- BEZ PALMOVÉHO OLEJA

LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

100% recyklovateľná krabica obalu

Vitamíny C a D prispievajúce k normálnej funkcii imunitného systému. Vápnik, ktorý je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí.

Naše jedinečné zloženie obsahuje patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP, oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllaktóza), ktorý prináša náš jedinečný výrobný proces, vitamíny C a D na podporu imunity a vápnik potrebný pre normálny rast a vývoj kostí. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA a teraz aj v cenovo výhodnom a 100% recyklovateľnom papírovom obale duo balenia!

Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, vápnik je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u dětí.
LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

Expert na výživu v ranom veku
Nutricia má viac ako 120 rokov skúseností s výživou detí. S našim tímom päťsto vedcov a odborníkov sme už 50 rokov nadšenými priekopníkmi vo výskume vplyvu výživy na vývoj batoliat a ich imunitný systém.

Prečo dôverovať značke Nutrilon?
Batoľacie mlieka Nutrilon sú vyvinuté na základe výskumu výživy detí. Už viac než 50 rokov sa náš tím päťsto vedcov a odborníkov venuje výskumu vplyvu výživy na vývoj batoliat a ich imunitný systém.

Príbeh Nutrilonu začína v prírode
Mlieka Nutrilon vyrábame z vysoko kvalitného mlieka od kravičiek z kontrolovaných chovov. Vďaka inovatívnym technológiám uchovávame to najlepšie z prírody. Naše mlieko obsahuje iba starostlivo vybrané ingrediencie, prispôsobené výživovým potrebám detí. Základom mlieka Nutrilon je naša jedinečná receptúra, ktorú neustále vylepšujeme v najmodernejších vývojových centrách po celom svete. Aby bábätko dostávalo to najlepšie od samého začiatku, neustále vylepšujeme našu receptúru. Snažíme sa, aby boli naše produkty najvyššej kvality, priateľské k prírode a hlavne jednoduché na použitie.


Zloženie:
Laktóza (z MLIEKA), sušené odtučnené MLIEKO, maltodextrín, galaktooligosacharidy (z MLIEKA) 8,6 %, demineralizovaná srvátka (z MLIEKA), koncentrát srvátkovej bielkoviny (z MLIEKA), rastlinné oleje (repkový) , kokosový), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, RYBÍ olej, citrónan draselný, hydrogénfosforečnan horečnatý, citronan sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, kysl. natý, inositol, chlorid horečnatý, L-askorban sodný, síran zinočnatý, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát vápenatý, DL-alfa-tokoferyl acetát, mliečnu arómu, nikotínamid, riboflavín, retinylpalmitát, cholekalciferid, cholekalciferid, cholekalciferid , kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), fytomenadión, D-biotín, kyanokobalamín.

ALERGÉNY SÚ ZVÝRAZNENÉ VEĽKÝM PÍSMOM

Výživové údaje na 100 ml mlieka:
- Energetická hodnota: 281 kJ (67 kcal)
- Tuky 2,8 g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0,77 g
- Sacharidy 8,8 g - z toho cukry 6,6 g
- Vláknina 0,6 g
- Bielkoviny 1,3 g
- Soľ 0,07 g


Vitamíny
Vitamín A 76 mcg (19 % ) vitamín D3 3,35 mcg (48 % ), vitamín E 1,5 mg TE (30 % ), vitamín K 6,8 mcg (57 % ), vitamín C 15 mg (33 %), tiamín (B1) 0,04 mg, riboflavín (B2) 0,24 mg (34 %), niacín (B3) 0,25 mg, vitamín B6 0,067 mg, folát 13 mcg, kyselina listová 8 mcg, vitamín B12 0,33 mcg (41 %), biotín 1,7 mcg (17 %), kyselina pantotenová 0,625 (21 %) mg.


Minerálne látky
Sodík 26,3 mg, draslík 103 mg, chloridy 53 mg, vápnik 124 mg (23 %), fosfor 68 mg, horčík 10 mg, železo 1,3 mg (16 %), zinok 0,4 mg, jód 16 mcg (20 %).


Ostatné dôležité látky
3'galaktosyllaktóza (3'GL) 0,01 g, fruktooligosacharidy (FOS) 0,08 g, galaktooligosacharidy (GOS) 0,5 g, cholín 11 mg, inositol 4,8 mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 12,1 mg , kyselina eikosapentaénová (EPA) 8 mg, kyselina linolová (LA) 618 mg, kyselina alfa-linolénová 68,8 mg, laktóza 6,2 g, ostatné oligosacharidy GOS 0,2 g.

Príprava:
1. Vysterilizujte všetok používaný riad a prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (viď tabuľka na obale) vlejte do vysterilizovaného hrnčeka.
2. Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika vo vnútri obalu.
3. Do hrnčeka s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (viď tabuľka na obale). Uzavrite hrnček a 10 sekúnd ho dôkladne pretrepte vo zvislej polohe.
4. Pred podávaním overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.

Po každom použití obal starostlivo uzavrite. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku. Spotrebujte do 1 mesiaca od otvorenia. Skladujte v suchu a chlade (< 25 °C). Balené v ochrannej atmosfére.

Krajina pôvodu: Poľsko

Adresa dodávateľa: Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4, Česká republika