Štandardná cena 558 €. Ušetríte 17% (93 €) 465 €

ks

* Stav skladu má informatívny charakter a nie je možne podľa neho garantovať rýchlosť dodania tovaru. Presný termín tovaru Vám bude oznámený našim pracovníkom po potvrdení objednávky. viac

Výrobca: BRITAXKód produktu: iBD4000984207491Doprava a platba

Autosedačka Advansafix i-Size

Pohodlie a bezpečnosť prispôsobené najprísnejším pravidlám 15 mesiacov - 12 rokov | 76-150 cm

Snažíme sa zabezpečiť najvyššiu úroveň bezpečnosti pre deti všetkých vekových kategórií, a preto neustále zvyšujeme naše vysoké štandardy. Advansafix i-Size je inováciou oceňovaného systému Advansfix IV R a spĺňa najprísnejšiu bezpečnostnú normu ECE R129/03 i-Size. Spĺňa aj estetické požiadavky rodičov a je stelesnením pohodlia a variability.

Bude rásť spolu s vaším dieťaťom a spríjemní mu čas strávený v aute.

S autosedačkou Advansafix i-Size je rast ešte zábavnejší! Vďaka funkcii FLIP & GROW môžete prepnúť z integrovaného 5-bodového bezpečnostného pásu (dieťa 76-102 cm) na 3-bodový bezpečnostný pás (dieťa 100-150 cm). Žiadna z častí sedadla nie je odnímateľná, takže sa nič nestratí a kedykoľvek je možné ho prestavať späť. Autosedačka je tiež vylepšená o bezpečnostný pás XP-PAD novej generácie (pre skupinu 2-3 / od 25 kg hmotnosti dieťaťa), ktorý je ešte bezpečnejší, pohodlnejší, mäkší a jednoduchší na používanie. V prípade čelného nárazu odvádza až 30 % energie z oblasti krku dieťaťa, na rozdiel od použitia pásu pre dospelých. Vylepšené, mimoriadne mäkké polstrovanie a jednoduché polohovanie EasyRecline s 3 nastaviteľnými polohami zaistí vášmu dieťaťu ešte väčšie pohodlie, a teda dobrú náladu aj počas jazdy. Aby ste si zo spoločných výletov odniesli veľa príjemných zážitkov.

Výnimočná bezpečnosť - deň čo deň

Autosedačka Advansafix i-Size má pokročilé bezpečnostné funkcie. Keď do nej dieťa pripútate pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu, technológia SecureGuard drží pás v optimálnej polohe nad panvovými kosťami a chráni tak jeho brušnú oblasť. Pás sa ľahko používa, takže sa ním môžu pripútať aj staršie deti. Okrem toho im nastaviteľná technológia SICT a opierka hlavy v tvare V poskytnú ochranu v prípade bočného nárazu. Patentovaný systém Pivot Link ISOFIX znižuje zaťaženie v prípade čelného nárazu.

Kvalita a presnosť vyrobené v Nemecku

Veríme, že dizajn a výroba produktov by mali ísť ruka v ruke na jednom mieste. Preto bol systém Advansafix i-Size kompletne vyvinutý, navrhnutý a vyrobený v Nemecku a pred schválením musel prejsť mnohými testami v najmodernejšom vlastnom laboratóriu crash testov. Preto môžeme našim zákazníkom zaručiť najvyššiu možnú kvalitu. To platí nielen pre komponenty sedadiel, ale aj pre poťahy a látky, ktoré sa vyrábajú len v Európe. Preto môžeme zaručiť, že vaše a naše deti budú vždy v bezpečí len na cestách.

Prehľad metód pripútania vzhľadom na vekovú skupinu detí

ISOFIX s horným popruhom (skupina 1)
Autosedačka musí byť pripevnená ku kotviacim bodom ISOFIX vášho vozidla. ISOFIX je štandardný systém pripojenia, ktorý sa nachádza takmer vo všetkých automobiloch. Jeho kotviace body vytvárajú bezpečné a spoľahlivé spojenie medzi detskou sedačkou a vozidlom. Špecifická požiadavka systému Advansafix i-Size: bezpečná inštalácia sa dokončí pomocou horného kotviaceho pásu, ktorý zaručuje optimálnu stabilitu. Pred kúpou autosedačky si prečítajte návod na obsluhu vozidla, vyhľadajte kotviace body pre horné upevnenie Top Tether a horné upevnenie ISOFIX a požiadajte miestneho predajcu o skúšobnú inštaláciu vo vašom vozidle (požiadajte o vyškoleného pracovníka spoločnosti Britax).

Upevnenie pomocou systému ISOFIX (skupina 2/3)

Detská autosedačka sa musí inštalovať pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu vo vozidle a tiež pomocou kotviacich bodov ISOFIX vášho vozidla. Tým sa zabezpečí pevné a bezpečné spojenie medzi detskou autosedačkou a vozidlom, aj keď v nej dieťa nesedí. Pozrite si náš zoznam vozidiel alebo vyhľadávač FIT FINDER® na stránke produktu, aby ste zistili, či je autosedačka kompatibilná s vaším vozidlom.

Upevnenie bezpečnostným pásom (skupina 2/3)

Detskú autosedačku možno inštalovať do vozidla s 3-bodovým bezpečnostným pásom. Je to praktická možnosť, ak autosedačku prenášate do iných vozidiel, ktoré nemusia mať kotviace body ISOFIX. Vodiace prvky bezpečnostných pásov autosedačky vám pomôžu správne upevniť autosedačku. Pred kúpou autosedačky si prečítajte návod na obsluhu vozidla, vyhľadajte vhodné polohy na sedenie a požiadajte miestneho predajcu o skúšobnú inštaláciu vo vašom vozidle (požiadajte o pracovníka vyškoleného spoločnosťou Britax Römer).

Rozmery (v x š)
60-83 × 44 cm
Hmotnosť výrobku8
,0 kg