* Stav skladu má informatívny charakter a nie je možne podľa neho garantovať rýchlosť dodania tovaru. Presný termín tovaru Vám bude oznámený našim pracovníkom po potvrdení objednávky. viac

Výrobca: BRITAXKód produktu: iBD4000984189735Doprava a platba

Ostrovček istoty pre vášho malého anjelika

BABY-SAFE2 i-SIZE je tou pravou, útulnú autosedačkou pre novorodencov a deti do 15 mesiacov alebo 83 cm výšky. Je nielen pohodlná, ale hlavne bezpečná – spĺňa novú normu ECE R129 (i-Size) platnú pre autosedačky.

Neoddeliteľnou súčasťou BABY-SAFE2 i-SIZE je vložka pre novorodenca, ktorá dieťatku zabezpečí dodatočnú ochranu. To znamená, že v prípade nárazu pohltí vzniknutú kinetickú energiu. Ako dieťa rastie, novorodenecká vložka sa dá vybrať a hlavová opierka prispôsobiť tak, aby dieťaťu opäť poskytla dostatok priestoru a pohodlia.

Patentovaná technológia polohy ležmo prináša bezpečné riešenie

Vieme, že keď s novorodencom cestujete autom, je pre vás náročné dopriať mu inú pozíciu než v ľahu. Jeho svaly ešte nie sú plne vyvinuté a táto pozícia je pre neho najlepšia. Avšak pri cestách autom je poloha viac v sede bezpečnejšia pre prípad nárazu. Britax Römer preto našiel riešenie. Jej autosedačka BABY-SAFE2 i-SIZE je vybavená patentovanou technológiou, ktorá umožní nastaviť dieťatku polohu ležmo prispôsobením hlavové opierky. V niektorých typoch vozidiel potom dieťaťu zaistíte lepšiu polohu ležmo použitím FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE.

Pokoj v duši počas prvých ciest s vaším dieťaťom

Deti, najmä potom novorodenci, sú najzraniteľnejší cestujúci, preto vyžadujú zvýšenú ochranu proti úplne každému nárazu. Britax Römer sa preto sústredí na vývoj, skúšanie, zdokonaľovanie a výrobu detských autosedačiek, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie možné štandardy, a ich skúšky prevyšujú nároky na novú normu týkajúcu sa bezpečnosti detí (ECE R129). Ak kúpite BABY-SAFE2 i-SIZE, kupujete si s tým aj ich precízny výskum a záruku bezpečnosti. Čo vám počas cestovania s dieťaťom dodá úplný pokoj a neoceniteľný pocit bezpečia.

Rozmery (V x Š x H)
•  58 × 44 × 67 cm

Váha výrobku
•  4,8 kg