Štandardná cena 349,90 €. Ušetríte 27% (94,90 €) 255 €

ks

* Stav skladu má informatívny charakter a nie je možne podľa neho garantovať rýchlosť dodania tovaru. Presný termín tovaru Vám bude oznámený našim pracovníkom po potvrdení objednávky. viac

Výrobca: BRITAXKód produktu: iBD4000984504446Doprava a platba

Autosedačka Baby-Safe iSense

Autosedačka Baby-Safe iSense je najinteligentnejšie riešenie pre vaše pohodlné a bezpečné cestovanie. Pre deti od narodenia do 15 mesiacov.
To sa ešte nikdy nepodarilo! Inteligentný rad iSence na scéne!

Spoločnosť Britax Römer vyvíja a vyrába detské autosedačky od roku 1966. Patrí k svetovej špičke v oblasti bezpečnosti. Teraz vám prinášajú nový, jedinečný cestovný systém iSense, ktorý spĺňa požiadavky na ešte väčšiu bezpečnosť, pohodlnejšiu manipuláciu a zábavnejšie cestovanie s deťmi, než ste si kedy predstavovali!

Modulárny systém iSense = ostrov bezpečia pre vaše deti
Autosedačka Baby-Safe iSense spĺňa bezpečnostnú normu i-Size a môže sa používať pre deti od narodenia do 15 mesiacov. Systém iSense ponúka niekoľko pokročilých funkcií. Jedným z nich je kompatibilita vajíčka s podvozkami takmer všetkých dostupných kočíkov. A potom je tu 180° otočenie v kombinácii s polohovaním. Kombinácia otáčania a polohovania vajec je úplne jedinečná. V neposlednom rade sa rad iSense môže pochváliť revolučnou novinkou, ktorou je súbor inteligentných svetiel na zvýšenie vášho pohodlia a bezpečnosti.

Pre šťastné a zdravé dieťa
Autosedačka Baby-Safe iSense sa v aute upevňuje buď pomocou bezpečnostných pásov vozidla, alebo ideálne pomocou základne Flex iSense. Vzhľadom na požiadavku prepravovať deti do 15 mesiacov v polohe proti smeru jazdy je autosedačka vybavená bezpečnostným zámkom, ktorý umožňuje otočenie autosedačky len o 180° do a z nástupnej polohy. Základňa tiež umožňuje jednoduché sklopenie sedadla do 6 rôznych polôh vrátane polohy v ľahu. To zabraňuje pádu hlavy dieťaťa, keď nie je sedadlo v niektorých autách správne naklonené. Táto kombinácia otáčania a sklápania je v modeli Egg úplne jedinečná.
V autosedačke Baby-Safe iSense zaistíte svojmu dieťaťu nielen maximálnu bezpečnosť, ale aj útulné a pohodlné prostredie. Jeho patentovaný mechanizmus umožňuje nastaviť ergonomickú polohu podľa výšky dieťaťa. To podporuje zdravý vývoj. Keď dieťa vyrastie, môžete priestor v sedačke zväčšiť nastavením opierky hlavy. V neposlednom rade k pohodlnému sedeniu prispeje aj mäkko polstrovaná novorodenecká vložka a prémiové poťahy z mäkšej látky ako predtým.
Inteligentné riešenia pre bezpečné a pohodlné cestovanie

Matky na cestách často používajú auto v kombinácii s kočíkom. Preto je dobrou správou, že autosedačku Baby Safe iSense možno pomocou adaptérov pripojiť k takmer všetkým typom podvozkov. To umožňuje rodičom nebývalú slobodu výberu.

Pohybovať sa s kočíkom-vajíčkom v cestnej premávke je často nebezpečné, najmä za zhoršených svetelných podmienok. Preto je detská autosedačka Baby Safe iSense vybavená súpravou inteligentných LED svetiel. Dvojica týchto bezpečnostných a inštalačných svetiel sa automaticky aktivuje, ak prenášate nosič v tmavom prostredí. Na prechádzke, na výlete alebo na parkovisku sa môžete bez obáv pohybovať aj večer, v šere a v tme.

Funguje to tak, že keď sa sedačka odpojí od základne, spodný pár svetiel sa automaticky zapne a zostane svietiť aj po pripojení sedačky k podvozku kočíka. Vďaka tomu vidíte dobre už z diaľky a vidíte aj na cestu. Keď sa s vajíčkom dostanete do osvetlenej oblasti, svetlá na sedadle sa automaticky vypnú. Slúži to aj ako spoľahlivý indikátor, že vajíčko je bezpečne pripevnené k základni, pretože svetlá sa v tomto okamihu automaticky vypnú. Jasné osvetlenie LED vás navyše nebude rušiť počas jazdy.

Potom je tu ďalší pár svetiel, ktorý má inú funkciu. Teplé, tlmené svetlá vnútri autosedačky zabezpečujú, že vždy vidíte, čo vaše dieťa robí. Svetlá vám tiež pomôžu ľahšie pripútať dieťa v tme auta. Majú nastaviteľný automatický spínač, ktorý zapne svetlá, vy pripútate dieťa do sedačky a svetlá sa po jednej minúte vypnú.
Horné a dolné osvetlenie sa dá ovládať aj manuálne z oboch strán. Svetlá možno zapínať a vypínať dlhým stlačením a ich intenzitu možno nastaviť v 3 stupňoch. Pri horných svetlách je to od najtmavšieho po najjasnejšie osvetlenie. Pri nižších svetlách je to naopak. Súčasťou balenia je aj 2m USB kábel, ktorý nabije svetlá približne za 4 hodiny. Po úplnom nabití vydržia svetlá svietiť približne 18 hodín. Inovatívny systém iSense vám tak prináša väčšie pohodlie a nové možnosti pohybu.
Funkcie autosedačky Baby Safe iSense v kocke

Inteligentný systém pre maximálnu bezpečnosť detí od 0-15 mesiacov/80 cm-
Spĺňa bezpečnostnú normu i Size
Patentovaná ergonomická poloha na ležanie-
Kompatibilný so všetkými kočíkmi s Maxi upevnenímCosi-
Inteligentný svetelný systém pre väčšiu bezpečnosť a pohodlie-
Svetlá reagujú na tmu a pohyb a možno ich ovládať aj manuálne-
3-stupňové ovládanie intenzity svetla-
Horné - tlmené svetlá pre dohľad nad dieťaťom a detské aktivity-
Dolné - led svetlá majú bezpečnostnú funkciu-
Detské-bezpečný iSense je schválený na použitie v leteckej doprave-
kryty sa dajú ľahko odstrániť a prať pri 30 °C-
obsahuje 2m nabíjací kábel USB-
nabíja sa približne 4 hodiny a vydrží svietiť približne 18 hodín-
vyrobené v Nemecku