229 €

Tento produkt je skladom a u vás doma môže byť do 3-6 pracovných dní.*
ks

Výrobca: KINDERKRAFTKód produktu: iAGSKSINDYNAGRE0000Doprava a platba

INDY2 je mimoriadne praktický, kompaktný športový kočík. „Jednoduchá obsluha“ je výraz, ktorý ho perfektne popisuje. Jednoducho sa skladá – iba jednou rukou! Jednoducho sa používa – plynulo sa nastavuje a opierka nôh sa dá umiestniť v dvoch polohách. V balení kočíka INDY2 nájdete navyše aj praktické príslušenstvo do každého počasia!

Potrebujete mestský športový kočík na každodenné používanie? A možno už máte multifunkčný kočík, ale potrebujete ľahký a manévrovateľný model na krátke vychádzky? Hľadáte kočík, ktorý bude ideálny na cesty? INDY2 je najlepšia voľba pre vás a pre vaše dieťa.

Ľahký a praktický
INDY2 znamená pohodlie a funkčnosť každý deň. Je mimoriadne ľahký a jednoducho sa prenáša – váži iba 6,4 kg a dá sa zdvihnúť aj za bezpečnostnú bariéru. Vďaka tzv. čistej zóne (po zložení sú kolesá z jednej strany) si pri prenášaní kočíka neušpiníte oblečenie.

Mobilný
Vďaka systému TRAVEL SYSTEM si môžete užívať mobilitu. Stačí, že si kúpite univerzálne adaptéry k autosedačkám.

Jednoduché skladanie
Systém CLICK & FOLD vám umožní zložiť kočík jednou rukou, aj keď v druhej budete držať dieťa alebo tašku s nákupmi. Blokáda AUTO LOCK automaticky zabezpečí kočík pred rozložením.
Vďaka týmto vlastnostiam bude cestovanie napr. v MHD, vždy príjemné – keď sa budete potrebovať rýchlo premiestniť a prekonať rôzne prekážky. Stojí za zmienku, že po zložení kočík stojí samostatne a jeho uskladnenie pri prenášaní a preprave je tak jednoduchšie.

Od prvých dní života
Športový kočík pre najmladšie deti? V INDY2 bez problémov preveziete vášho drobca. Široký rozsah nastavenia chrbtovej opierky a 2 polohy opierky nôh umožňujú ľahko nastaviť kočík do polohy v ľahu. Tá funkcia bude užitočná aj pre staršie deti – umožní im pohodlný spánok počas prechádzky. Jednoducho prispôsobíte novorodencovi 5-bodové bezpečnostné pásy, ktoré sú navyše vybavené mäkkým polstrovaním.

Na každé počasie
- Vodeodolná strieška s filtrom UPF 50+ – ochráni drobca pred dažďom a silným slnkom. Filter pokrýva nielen striešku, ale celú tkaninu, vďaka čomu materiál nevybledne.
- Pláštenka a nánožník – zídu sa pri nepriaznivom počasí: väčšom daždi, chlade a vetre.

Moderný dizajn
Okrem toho, že je INDY2 praktický kočík na každodenné používanie, je to tiež dizajnový výrobok dostupný v niekoľkých moderných farebných prevedeniach.

Na každú cestu
Manévrovateľné, bezúdržbové kolesá s odpružením sú odolné voči prepichnutiu a boli vyrobené z pevnej peny. Odpruženie zaručuje dieťaťu príjemné cestovanie, a vďaka možnosti otočiť predné kolesá o 360° je kočík mimoriadne manévrovateľný a jednoducho sa riadi. Bez akýchkoľvek problémov obídete každú prekážku.


Technické parametry:

Materiály:
- Poťah: polyester
- Strieška: polyester
- Nánožník: polyester
- Kôš: polyester
- Kolesá: pena EVA

- Rozmery rozloženého produktu: 80 x 45 x 103 cm
- Rozmery zloženého produktu: 65 x 44 x 30 cm
- Rozmery chrbtovej opierky: 43 x 31 cm
- Rozmery sedadla: 18,5 x 33 cm
- Rozmery opierky nôh: 14 x 35 cm
- Celková dĺžka sedadla (poloha v ľahu) 77 cm
- Vzdialenosť sedadla od podlahy: 47 cm
- Výška rukoväte pre rodiča: 103 cm
- Veľkosť koša na nákupy: 40 x 35 x 12 cm

Kolesá:
- Priemer predných kolies: 14 cm
- Priemer zadných kolies: 14 cm
- Hrúbka prednej pneumatiky: 3 cm
- Hrúbka zadnej pneumatiky: 3 cm
- Vnútorný priemer predného kolesa: 10 cm
- Vnútorný priemer zadného kolesa: 10 cm

Hmotnosť: 6 kg

Určenie: detský kočík od narodenia až do 15 kg

Parametre

Objem 66505,25 cm3