Štandardná cena 219,95 €. Ušetríte 36% (80 €) 139,95 €

Recyklačný poplatok 0,10 € included in the price

ks

Výrobca: PHILIPS AVENTKód produktu: iAGSSCD881Doprava a platba

Zostaňte v blízkosti svojho dieťatka. V súkromí a bezpečí vďaka bezdrôtovej technológii.

Detská pestúnka Philips Avent SCD881 vám umožní zostať v nepretržitom zabezpečenom a súkromnom spojení s vaším dieťaťom. Vďaka vynikajúcej kvalite zvuku a 2,8-palcovej (7,2 cm) obrazovke LCD s krištáľovo čistým obrazom budete svoje dieťatko dokonale vidieť aj počuť vo dne alebo v noci.

Vlastnosti:
- Súkromie a zabezpečenie
- Súkromné a bezpečné pripojenie s bezdrôtovou technológiou
- 2,8" (7,2 cm) obrazovka s vysokým rozlíšením s nočným videním
- Počúvajte svoje bábätko v dokonale čistom zvuku
- Úsporný režim ECO s indikáciou pripojenia
- Sloboda, flexibilita, pohodlie a spokojnosť
- Ručné otočenie kamery umožňuje úplný pohľad na detskú izbu
- Vynikajúci prevádzkový čas aj na sledovanie počas noci
- Dosah až do 300 metrov*
- Upokojujúce uspávanky na utíšenie vášho dieťatka
- Rozprávajte sa so svojím dieťaťom na diaľku
- Vyberte si najvhodnejšiu hladinu zvuku pre vaše prostredie

Súkromné a zabezpečené pripojenie
Jedinečné spárovanie slúchadla na zaistenie súkromného a zabezpečeného spojenia s dieťaťom pomocou technológie bezdrôtového pripojenia v pásme 2,4 GHz s minimálnou interferenciou.

2,8" farebná obrazovka s 2x zoomom
Majte svoje dieťa na dohľad vo dne aj v noci vďaka dokonale ostrému nočnému videniu s infračerveným prísvitom, ktoré sa v tme automaticky zapne. Vychutnajte si pohľad na svoje spiace dieťatko na mimoriadne veľkej 2,8-palcovej farebnej obrazovke s vysokým rozlíšením. Súčasťou je aj 2x digitálny zoom, aby ste mohli lepšie sledovať, čo vaše dieťatko robí, a mali väčší pokoj na duši.

Dokonale čistý zvuk a video
Začujte dokonale zreteľne každé zachichotanie, zamrnkanie či čkanie. Svoje dieťatko budete nielen kedykoľvek vidieť, ale aj počuť, pričom zvuk bude vysokokvalitný a krištáľovo čistý.

Režim ECO
Zapnite režim ECO a znížte spotrebu energie v čase, keď je v detskej izbe ticho. Vďaka jedinečnej indikácii pripojenia neustále bezpečne viete, či ste v spojení s dieťaťom. Režim ECO vypne prenos zvuku/videa
a jednotky sa pripoja, len keď dieťa vydá nejaký zvuk.

Dosah 300m
Dosah v interiéri až 50 metrov, dosah v exteriéri až 300 metrov*

Prevádzkový čas až 12 hodín**
Malá nabíjateľná rodičovská jednotka vám poskytne slobodu pohybu bez káblov až na 12 hodín bez potreby opätovného nabitia**.

Hlasová odozva
Niekedy vášmu dieťaťu postačí, ak začuje váš upokojujúci hlas. Jediným kliknutím na túto užitočnú funkciu môžete prehovoriť k vášmu dieťaťu z ľubovoľného miesta vo vašej domácnosti.

6 uspávaniek a biele šumy
Nič neutíši nepokojné dieťatko lepšie ako nežná uspávanka. Z ľubovoľnej miestnosti v domácnosti môžete vybrať niektorú zo 6 relaxačných skladieb, vďaka ktorým vaše dieťa zakrátko pokojne zaspí.

Ovládanie citlivosti
Umožňuje vám nastaviť citlivosť mikrofónu detskej jednotky. Citlivosť mikrofónu určuje, akú úroveň hluku detská jednotka zachytí. Môžete napríklad chcieť počuť plač dieťaťa, ale neprekáža vám, ak dieťa nepočujete bľabotať.

Parametre

Objem 2823,09 cm3