Bambusové výrobky - MUST HAVE nielen v lete

Bambusové výrobky - MUST HAVE nielen v lete

Výber správnych materiálov na horúce, ale aj chladné dni je dôležitý, a to najmä keď ide o našich najmenších. Veď predsa žiadny rodič nechce, aby bolo jeho bábätku príliš horúco alebo aby mu bola zima. A práve toto sú situácie, ktorým vieme predísť výberom správneho materiálu.


Pokojný spánok budúcej mamičky

Pokojný spánok budúcej mamičky

Pokojný spánok je jedným z najdôležitejších faktorov určujúcich zdravie a psychickú aj fyzickú pohodu každého človeka - a hlavne je to dôležité pre ženy, v ktorých sa vyvíja nový život. Tehotenstvo je vo väčšine prípadov sprevádzané nepríjemnosťami ako bolesť chrbtice, opuchnuté nohy alebo nespavosť, s ktorými budúcim mamičkám dokážu pomôcť špeciálne vankúše.


Hračky ako štýlová dekorácia

Hračky ako štýlová dekorácia

Hračky a rôzne pomôcky na zabavenie dieťaťa sú neodmysliteľnou súčasťou života každej z nás, no nie vždy je mamička stotožnená s tým, že miestnosti v dome, a hlavne detská izba budú hýriť všetkými možnými farbami. Preto výrobcovia prišli s krásnymi štýlovými hračkami, ktoré nielen že nenarušia Váš estetický domov, ale práve naopak - krásne ho dotvoria.


Mušelínové vaky na spanie - ideálne pre tých najmenších

Mušelínové vaky na spanie - ideálne pre tých najmenších

Ako rodičia chceme pre svoje deti len to najlepšie, a to platí aj pri výbere vhodných komponentov na spanie. Okrem pohodlia detí máme stále na mysli aj funkčnosť a vizuálnu stránku produktov. Na výber máme z mnohých možností, medzi ktoré patria aj Infantilo spacie vaky.