SALVEST Põnn BIO Bolonské špagety (120g)

Zeleninovo-mäsový príkrm pre dojčatá od ukončeného 8. mesiaca.

Vyzreté paradajky, mrkva, tekvica, hovädzie mäso, cestoviny, ryža, zeleninový vývar, zmes byliniek, trochu cesnaku a kvapka dobrého repkového oleja, to všetko v bio kvalite, tvorí náplň kapsičky, ktorá je opatrená praktickým uzáverom pre prípad, že by vaše dieťa nezjedlo celú porciu naraz. Do kapsičky nie je pridávaný žiadny ďalší cukor, umelé farbivá, arómy ani konzervanty. Výrobok je tepelne opracovaný a jeho trvanlivosť zabezpečuje šetrná sterilizácia. Príkrm bol vyvinutý v spolupráci s pediatrami.

Návod na prípravu: Výrobok ohrejte klasicky v kastróliku na teplotu 40 ° C a môžete servírovať. Obsah kapsičky je vhodné podávať deťom malou lyžičkou. Začnite jednou až dvoma čajovými lyžičkami denne a množstvo postupne zvyšujte. Kapsička nie je určená k ohrevu v mikrovlnnej rúre.

Zloženie: *paradajky (31 %), voda, *mrkva, *tekvica, *cestoviny [obsahujúce múku z tvrdej pšenice] (6 %), *hovädzie mäso (6 %), *ryža, repkový olej, *bylinky a korenie ( cesnak, bazalka, oregano, petržlen). Obsahuje lepok.*z ekologického poľnohospodárstva.
Nutričná hodnota na 100 g: Energia 264 kJ / 63 kcal; tuk 2,3 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3 g; sacharidy 7,4 g, z toho cukry 2,4 g; vláknina 1,1 g; bielkoviny 2,4 g; soľ 0,02 g. Obsah soli je daný množstvom prirodzene sa vyskytujúceho sa sodíka v surovinách. Bez prídavku cukrov. Obsahuje iba prírodné cukry. Potravina pre osobitné výživové účely.

Skladovanie: Neotvorený výrobok sa skladuje pri bežnej izbovej teplote. Otvorenú kapsičku znova uzavrite a skladujte v chladničke po dobu maximálne 24 hodín. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale.

Výrobca: AS Salvest, Aruküla tee 3, 51017, Tartu, Estónsko.
Distribútor: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, www.healthfactory.cz, info@healthfactory.cz.