SALVEST Põnn BIO Čučoriedky s ovsenými vločkami (190 g)

Kombinácia lahodného bio ovocného pyré je výborný spôsob, ako doplniť vášmu drobčekovi denný prídel ovocia a ešte mu dať niečo navyše. Okrem banánov a čučoriedok dopĺňa paletu chutí kvapka kvalitného repkového oleja a drobné ovsené vločky, ktoré pre ich výživovú hodnotu milovali už naše prababičky. V pyré, ktoré môžu maškrtiť drobci už od ukončených 6. mesiacov, nehľadajte žiadne zbytočnosti, sladkosť mu dodáva len vyzreté ovocie.

Zloženie: voda, * banánové pyré, * čučoriedkové pyré (11%), * OVESNÉ vločky (8%), * repkový olej.
*z ekologického poľnohospodárstva.. Obsahuje GLUTÉN. Alergény sú označené TUČNÝM písmom.

Výživové údaje na 100 g: energia 304 kJ / 72 kcal, tuk 2,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4 g, sacharidy 10 g, z toho cukry 5,0 g, vláknina 1,6 g, bielkoviny 1, 6 g, soľ 0,0 g. Bez prídavku cukrov. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Návod na použitie: Nie je určené na ohrievanie v mikrovlnnej rúre. Príkrm alebo potrebnú porciu zohrejte na 40 ° C, premiešajte a skontrolujte teplotu. Balenie nie je určené na hranie. Dodržujte pokyny.
Skladovanie: Neotvorené balenie uchovávajte pri izbovej teplote. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.

Minimálna trvanlivosť do: viď obal.
Potravina pre osobitnú výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 6. mesiaca.

Výrobca: AS Salvest, Aruküla tee 3, 51017, Tartu, Estónsko.
Distribútor: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, www.healthfactory.cz, info@healthfactory.cz.