SALVEST Põnn BIO Marhuľa s jablkom (100 g)

Ovocný príkrm pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca.

Kapsička s praktickým uzáverom obsahuje iba bio marhuľové a bio jablkové pyré. Nie je do nej pridávaný žiadny ďalší cukor, umelé farbivá, arómy ani konzervanty a je prirodzene Bezgluténový. Výrobok je tepelne opracovaný a jeho trvanlivosť zabezpečuje šetrná pasterizácia. Ovocný príkrm bol vyvinutý v spolupráci s pediatrami. Vďaka tejto kapsičke si váš malý stravník môže skutočne pochutnať a vy budete vedieť, že mu po lyžičkách dávate len vyzreté marhule, jablká a už nič iné.

Návod na prípravu: Výrobok je pripravený na konzumáciu. Obsah kapsičky je vhodné podávať deťom malou lyžičkou. Začnite jednou až dvoma čajovými lyžičkami denne a množstvo postupne zvyšujte. Kapsička nie je určená k ohrevu v mikrovlnnej rúre.

Zloženie: *marhuľové pyré (70 %), *jablkové pyré (30 %). Bezgluténový.*z ekologického poľnohospodárstva.
Nutričná hodnota na 100 g: Energia 244 kJ / 58 kcal; tuk 0,2 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g; sacharidy 12 g, z toho cukry 10 g; bielkoviny 1,2 g; soľ 0 g. Bez prídavku cukrov. Obsahuje iba prírodné cukry. Potravina pre osobitné výživové účely.

Skladovanie: Neotvorený výrobok sa skladuje pri bežnej izbovej teplote. Otvorenú kapsičku znova uzavrite a skladujte v chladničke po dobu maximálne 24 hodín. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale.

Výrobca: AS Salvest, Aruküla tee 3, 51017, Tartu, Estónsko.
Distribútor: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, www.healthfactory.cz, info@healthfactory.cz.