SALVEST Põnn BIO Slivková šťava s dužinou (240 ml)
Vieme, že dostať do bábätiek potrebné množstvo tekutín, je niekedy pekne ťažké. So zavedením detských príkrmov a znížením podielu mlieka klesá v detskej strave tiež podiel tekutín, ktorý je potrebné opäť navýšiť. A práve preto prišli na svet lahodné šťavy Põnn, ktoré dopĺňajú pitný režim už od ukončeného 4. mesiaca. Obsiahnutá dužina podporuje túžbu poznávať nové chute a konzistencie. To všetko bez pridaných cukrov ** a v 100% BIO kvalite.
Šťava bola vyvinutá pediatričkou Reet Raukas s ohľadom na citlivé brušká bábätiek a uľahčuje prechod z mliečka na ďalšiu stravu.

Zloženie: voda, *slivkové pyré (41 %), *hrušková šťava z koncentrátu (8 %). Bezgluténový.*z ekologického poľnohospodárstva.
Výživové údaje na 100 ml: energia 216 kJ / 51 kcal; tuk 0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 12 g, z toho cukry 8,2 g, bielkoviny 0,5 g, soľ 0,0 g. Bez prídavku cukrov. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Návod na použitie: pred použitím pretrepte.
Skladovanie: Neotvorené balenie uchovávajte pri izbovej teplote. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.

Minimálna trvanlivosť do: viď obal.
Potravina pre osobitné výživové účely. Pre osobitnú výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 4. mesiaca, ak pediater neurčí inak.

Výrobca: AS Salvest, Aruküla tee 3, 51017, Tartu, Estónsko.
Distribútor: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, www.healthfactory.cz, info@healthfactory.cz.

** Obsahuje prírodné cukry