Mliečny bio príkrm (brassé) od 6 mesiacov v štyroch praktických 85g kapsičkách. Receptúra ​​založená na rastlinnom mlieku ponúka alternatívu k mliečnym príkrmom s obsahom živočíšneho mlieka.
Bio výživa pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Ryžová kašička Babybio v praktickom balení nielen na cesty. Kombinácia ryže z oblasti Camarque, na slniečku dozretých broskýň z oblasti Occitan spolu so sladkými hruškami z Provence spríjemní každý výlet či prechádzku. Môžete ju podávať od ukončeného 6. mesiaca. S Babybio navyše máte istotu, že všetky použité suroviny sú vypestované v súlade s ekologickým poľnohospodárstvom a svojmu dieťatku tak dávate to najlepšie.

Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Určené na zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Bez pridaného cukru. Bez palmového oleja. Bez pridanej soli. Bez chemických konzervačných látok, dochucovadiel, zahusťovadiel a farbív. Garancia Babybio: Ekologická výživa pre dojčatá. 25 rokov odborných skúseností. Známy pôvod surovín. Receptúry vyvíjané v spolupráci s francúzskymi pediatrami a nutričnými odborníkmi. Vyrobené vo Francúzsku. Balené v ochrannej atmosfére. Obaly neobsahujú BPA. Každá novo vyrobená výrobná šarža podlieha laboratórnemu rozboru priamo u výrobcu, než je uvoľnená do predaja.
Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Určené na zvláštnu výživu dojčiat a malých detí.
Balené v ochrannej atmosfére.

Zloženie:

ryžový nápoj* 44 % (voda, ryža* CHZO** 9 %), broskyne * 30 %, hrušky* 21 %, koncentrovaná citrónová šťava*. Bez pridaného cukru
*zložky ekologického poľnohospodárstva
**chránené zemepisné označenie
Naše receptúry sa môžu vyvíjať. Preto presné info o zložení a nutričných hodnotách vždy nájdete na etikete produktu.



Príprava: Podávajte pri izbovej teplote. Nepridávajte cukor. Kým dieťa nevie jesť samo, vytlačte kašu na lyžičku alebo do misky. Nenechajte dieťa konzumovať bez dozoru ani hrať sa s uzáverom. Balené v ochrannej atmosfére.

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Pred otvorením skladujte pri izbovej teplote Po otvorení spotrebujte a nespotrebovaný obsah neuchovávajte.

Nutričné hodnoty/100 g: energetická hodnota 237 kJ/56 kcal, bielkoviny 0,8 g, sacharidy 12,6 g, z toho cukry 3,9 g, tuky ˂0,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny ˂0,1 g, vláknina 1,2 g, sodík ˂5 mg, soľ ˂0,01 g

Krajina pôvodu: Francúzsko:

Adresa dodávateľa: Bohemia Organics s.r.o., Nad Pieskovňou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Parametre

Objem 900,00 cm3