SALVEST BIO Mango 100 % (450 g)

Prianie mamičiek bolo vypočuté! 450 g osviežujúce ovocné pyré je lahodným a efektívnym spôsobom, ako dopriať celej rodine poriadnu porciu 100 % *šťavnatého ovocia. Rodinné XXL balenie je ideálne na prípravu raňajok, ako prísada do ovsených kaší alebo ako nátierka na palacinky - možnosťou je takmer nekonečne využitie. Jedno je ale isté: Je koniec ujedania detských príkrmov dospelými! Na 100 % mangovom pyré si teraz môžu bez výčitiek pochutnať úplne všetci!

Zloženie: *mangové pyré (100 %). Bezgluténový.*z ekologického poľnohospodárstva.
Výživové údaje na 100 g: energia 255 kJ / 60 kcal, tuk 0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 14 g, z toho cukry 14,0 g, bielkoviny 0 g, soľ 0,0 g. Bez prídavku cukrov . Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Návod na použitie: Pred použitím premiešajte. Produkt môže mať prirodzenú zrazeninu.
Skladovanie: Neotvorené balenie uchovávajte pri izbovej teplote. Otvorené balenie dobre uzavrite a skladujte v chladničke a spotrebujte do 7 dní.

Minimálna trvanlivosť do: viď obal.
Potravina pre osobitné výživové účely. Ovocný príkrm pre osobitnú výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 4. mesiaca, ak pediater neurčí inak.

Výrobca: AS Salvest, Aruküla tee 3, 51017, Tartu, Estónsko.
Distribútor: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, www.healthfactory.cz, info@healthfactory.cz.