SALVEST Põnn BIO Jahodové chrumky (20 g)

Vďaka obľúbeným príchutiam chrumky Salvest deťom nielen chutia, ale ponúkajú aj niečo naviac. Ich špeciálny tvar skvele padne do rúk malým stravníkom. Hravo a s chuťou sa tak rozvíja používanie prstíkov na rukách a zlepšuje sa zručnosť a samostatnosť pri jedle. Maškrtiť ich môžu už od ukončeného 7. mesiaca, kedy tiež ocenia vitamín B1, ktorý prispieva k normálnej činnosti ich nervovej sústavy. A tiež to, že sú zo 100 % *surovín, neobsahujú žiaden pridaný cukor *, lepok, laktózu ani konzervačné látky **. Červenú farbu im potom dodávajú sušené jahôdky a jabĺčka.

* Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry
** ako všetka dojčenská a detská výživa

Zloženie: * kukuričná krupica (77,5 %), * slnečnicový olej, * sušené jablká (6,5 %), * sušené jahody (3,5 %), tiamín hydrochlorid (vitamín B1). Bezgluténový.*z ekologického poľnohospodárstva..
Výživové údaje na 100 g: energia 1807 kJ / 429 kcal, tuk 11 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,2 g, sacharidy 75 g, z toho cukry 4,1 g, vláknina 3,7 g, bielkoviny 6,5 g , soľ 0,01 g (obsah soli je daný prirodzene sa vyskytujúcim sodíkom v surovinách), sodík 0,004 g, tiamín (vitamín B1) 0,50 mg. Bez prídavku cukrov. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Návod na použitie: Pri konzumácii nenechávajte dieťa bez dozoru a poležiačky. Nebezpečenstvo vdýchnutia výrobku. Balenie nie je určené na hranie. Dodržujte pokyny.
Skladovanie: skladujte na suchom mieste. Neskladujte v chladničke. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Otvorené balenie vždy dobre uzavrite a uložte na suchom a tmavom mieste.

Minimálna trvanlivosť do: viď obal.

Výrobca: AS Salvest, Aruküla tee 3, 51017, Tartu, Estónsko.
Distribútor: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, www.healthfactory.cz, info@healthfactory.cz.

Potravina pre osobitné výživové účely.