SALVEST Põnn BIO Kuriatko so zeleninovým pyré (110 g)

Zeleninovo-mäsový príkrm pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca.

Mrkva, zemiaky, brokolica, kuracie mäso, ryža, tekvica, trocha vody a kvapka repkového oleja, to všetko v bio kvalite, tvorí náplň kapsičky, ktorá je zabezpečená praktickým uzáverom pre prípad, že by vaše dieťa nezjedlo celú túto dobrotu naraz. Nie je do nej pridávaný žiadny ďalší cukor, umelé farbivá, arómy ani konzervanty. Výrobok je tepelne opracovaný a jeho trvanlivosť zabezpečuje šetrná sterilizácie. Príkrm bol vyvinutý v spolupráci s pediatrami.

Návod na prípravu: Výrobok ohrejte klasicky v kastróliku alebo v kapsičke vo vodnom kúpeli na 40 ° C a môžete servírovať. Obsah kapsičky je vhodné podávať deťom malou lyžičkou. Začnite jednou až dvoma čajovými lyžičkami denne a množstvo postupne zvyšujte. Kapsička nie je určená k ohrevu v mikrovlnnej rúre.

Zloženie: Voda, *mrkva, *zemiaky, *kura (9 %), *ryža, *tekvica, repkový olej. Bezgluténový.*z ekologického poľnohospodárstva.
Nutričná hodnota na 100 g: Energia 303 kJ / 72 kcal; tuk 3,0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3 g; sacharidy 8,4 g, z toho cukry 1,5 g; bielkoviny 2,8 g; soľ 0,03 g. Obsah soli je daný množstvom prirodzene vyskytujúceho sa sodíka v surovinách. Bez prídavku cukrov. Obsahuje iba prírodné cukry. Potravina pre osobitné výživové účely.

Skladovanie: Neotvorený výrobok sa skladuje pri bežnej izbovej teplote. Otvorenú kapsičku znova uzavrite a skladujte v chladničke po dobu maximálne 24 hodín. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale.

Výrobca: AS Salvest, Aruküla tee 3, 51017, Tartu, Estónsko.
Distribútor: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, www.healthfactory.cz, info@healthfactory.cz.