SALVEST Põnn BIO Hovädzie mäso s pohánkou a zeleninou (190 g)
Lahodné mäsovo-zeleninové pyré je skvelý spôsob, ako rýchlo dodať malým drobcom živiny a ešte pritom potešiť ich chuťové poháriky. Šťavnaté hovädzie mäso dopĺňajú zemiaky, batáty, kráľovná zeleniny - mrkva, pohánková krupica, kvapka kvalitného repkového oleja a len celkom máličko paradajkovej pasty, cesnaku a petržlenovej vňate. To všetko v BIO kvalite. V príkrme nehľadajte žiadne zbytočnosti - len to, čo príroda sama vložila do obsiahnutých ingrediencií.
Príkrm bol vyvinutý pediatričkou Reet Raukas s ohľadom na citlivé brušká bábätiek a uľahčuje prechod z mliečka na ďalšiu stravu.

Zloženie: voda, * zemiaky, * mrkva, * batáty, * hovädzie mäso (9%), * pohánková krupica (3%), * paradajková pasta, * repkový olej, * cesnak, * petržlen. Zelenina 50%.
*z ekologického poľnohospodárstva. Bezgluténový.
Výživové údaje na 100 g: energia 340 kJ / 81 kcal; tuk 3,4 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4 g, sacharidy 9,1 g, z toho cukry 2,5 g (obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry), bielkoviny 3,1 g, soľ 0,04 g (obsah soli je daný prirodzene sa vyskytujúcim sodíkom v surovinách).

Návod na použitie: Nie je určené na ohrievanie v mikrovlnnej rúre. Príkrm alebo potrebnú porciu zohrejte na 40 ° C, premiešajte a skontrolujte teplotu. Balenie nie je určené na hranie. Dodržujte pokyny.
Skladovanie: Neotvorené balenie uchovávajte pri izbovej teplote. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.

Výrobca: AS Salvest, Aruküla tee 3, 51017, Tartu, Estónsko.
Distribútor: Health Academy, s.r.o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, www.healthfactory.cz, info@healthfactory.cz.