SALVEST Põnn BIO Ovocné smoothie s ananásom (110 g)

Ovocný príkrm pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca.

Kapsička s praktickým uzáverom obsahuje bio banánové, hruškové a jablkové pyré, ktoré dopĺňa lahodná ananásová šťava. Nie je do nej pridávaný žiadny ďalší cukor, umelé farbivá, arómy ani konzervanty a je prirodzene Bezgluténový. Výrobok je tepelne opracovaný a jeho trvanlivosť zabezpečuje šetrná pasterizácia. Ovocný príkrm bol vyvinutý v spolupráci s pediatrami. Vďaka tejto kapsičke si váš šesťmesačný stravník môže skutočne pochutnať a vy nebudete mať výčitky, že ho kŕmite zbytočným cukrom. Obsahuje ich totiž len také množstvo, ktoré bolo vo vyzretom ovocí.

Návod na prípravu: Kapsičku pretrepte a môžete servírovať. Obsah kapsičky je vhodné podávať deťom malou lyžičkou. Začnite jednou až dvoma čajovými lyžičkami denne a množstvo postupne zvyšujte. Kapsička nie je určená k ohrevu v mikrovlnnej rúre.

Zloženie: *banánové pyré (35 %), *hruškové pyré (31 %), *jablkové pyré (20 %), voda, koncentrovaný *ananásový džús (3 %). Bezgluténový.*z ekologického poľnohospodárstva.
Nutričná hodnota na 100 g: Energia 280 kJ / 66 kcal; tuk 0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g; sacharidy 15 g, z toho cukry 11 g; bielkoviny 0 g, soľ 0 g. Bez prídavku cukrov. Obsahuje iba prírodné cukry. Potravina pre osobitné výživové účely.

Skladovanie: Neotvorený výrobok sa skladuje pri bežnej izbovej teplote. Otvorenú kapsičku znova uzavrite a skladujte v chladničke po dobu maximálne 24 hodín. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale.

Výrobca: AS Salvest, Aruküla tee 3, 51017, Tartu, Estónsko.
Distribútor: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, www.healthfactory.cz, info@healthfactory.cz.