SALVEST Põnn BIO Ovocné smoothie s jogurtom a sušienkami (110 g)

Ovocno-obilný príkrm s jogurtom a sušienkami pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca.

Kapsička s praktickým uzáverom obsahuje iba banánové, mangové a malinové pyré, jogurt a sušienky, to všetko v bio kvalite. Nie je do nej pridávaný žiadny ďalší cukor, umelé farbivá, arómy a ani konzervanty. Výrobok je tepelne opracovaný a jeho trvanlivosť zabezpečuje šetrná sterilizácie. Ovocno-obilný príkrm bol vyvinutý v spolupráci s pediatrami. Vďaka tejto kapsičke si váš malý stravník môže pochutnať nielen na ovocí, ale na jazýčku sa mu rozplynie tiež lahodná chuť sušienok.

Návod na prípravu: Kapsičku pretrepte. Jej obsah je vhodné podávať deťom malou lyžičkou. Začnite jednou až dvoma čajovými lyžičkami denne a množstvo postupne zvyšujte. Kapsička nie je určená k ohrevu v mikrovlnnej rúre.

Zloženie: *banánové pyré (37 %), *mangové pyré (36 %), *jogurt (15 %), *malinové pyré (10 %), *sušienky [obsahujúce múku z tvrdej pšenice, maslo a vodu] (2 %) . Obsahuje lepok.*z ekologického poľnohospodárstva.
Nutričná hodnota na 100 g: Energia 370 kJ / 88 kcal; tuk 1,3 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,8 g; sacharidy 16 g, z toho cukry 11 g; bielkoviny 1,3 g; soľ 0,01 g. Obsah soli je daný množstvom prirodzene vyskytujúceho sa sodíka v surovinách. Bez prídavku cukrov. Obsahuje iba prírodné cukry. Potravina pre osobitné výživové účely.

Skladovanie: Neotvorený výrobok sa skladuje pri bežnej izbovej teplote. Otvorenú kapsičku znova uzavrite a skladujte v chladničke po dobu maximálne 24 hodín. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale.

Výrobca: AS Salvest, Aruküla tee 3, 51017, Tartu, Estónsko.
Distribútor: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, www.healthfactory.cz, info@healthfactory.cz.