SALVEST Põnn BIO Hruškovo-čučoriedkové pyré s pšenom(130 g)

Kombinácia lahodného bio ovocného pyré je výborným spôsobom, ako doplniť vášmu drobčekovi denný prídel ovocia, a ešte mu dopriať niečo navyše. Okrem hrušiek a čučoriedok dopĺňa paletu chutí koncentrovaná sila hroznovej šťavy a pšena, ktoré pre ich výživovú hodnotu používali už naše prababičky. V pyré, ktoré môžu maškrtiť drobci už od ukončeného 4. mesiaca ** nehľadajte žiadne zbytočnosti, sladkosť mu dodáva len vyzreté ovocie.

Zloženie: voda, *hruškové pyré (30 %), *čučoriedkové pyré (18 %), *hrušková šťava z koncentrátu (10 %), * hroznová šťava z koncentrátu, *ryžový škrob (3 %), *pšeno (2 % ). *z ekologického poľnohospodárstva. Bezgluténový.
Výživové údaje na 100 g: energia 361 kJ / 85 kcal, tuk 0,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2 g, sacharidy 19 g, z toho cukry 12,0 g, bielkoviny 0,9 g, soľ 0, 0 g. Bez prídavku cukrov. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Návod na použitie: Nie je určené na ohrievanie v mikrovlnnej rúre. Pred použitím premiešajte. Balenie nie je určené na hranie. Dodržujte pokyny.
Skladovanie: Neotvorené balenie uchovávajte pri izbovej teplote. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.

Minimálna trvanlivosť do: viď obal.
Potravina pre osobitnú výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 4. mesiaca, ** ak pediater neurčí inak.

Výrobca: AS Salvest, Aruküla tee 3, 51017, Tartu, Estónsko.
Distribútor: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, www.healthfactory.cz, info@healthfactory.cz.