SALVEST Põnn BIO mangovo-banánové pyré s pšenom (130 g)

Kombinácia lahodného bio ovocného pyré je výborným spôsobom, ako doplniť vášmu drobčekovi denný prídel ovocia, a ešte mu dopriať niečo navyše. Okrem manga a banánov dopĺňa paletu chutí malinové pyré, kvapka kvalitného repkového oleja a pšena, ktoré pre ich výživovú hodnotu používali už naše prababičky. V pyré, ktoré môžu maškrtiť drobci už od ukončeného 6. mesiaca nehľadajte žiadne zbytočnosti, sladkosť mu dodáva len vyzreté ovocie.

Zloženie: voda, mangové pyré (30%), banánové pyré (30%), ryžový škrob, pšenová múka (2%), malinové pyré, repkový olej.
z ekologického poľnohospodárstva. Bezgluténový.
Výživové údaje na 100 g: energia 324 kJ / 85 kcal, tuk 1,1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1 g, sacharidy 15 g, z toho cukry 9,9 g, bielkoviny 0,8 g, soľ 0, 01 g (obsah soli je daný prirodzene sa vyskytujúcim sodíkom v surovinách). Bez prídavku cukrov. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Návod na použitie: Nie je určené na ohrievanie v mikrovlnnej rúre. Pred použitím premiešajte. Balenie nie je určené na hranie. Dodržujte pokyny.
Skladovanie: Neotvorené balenie uchovávajte pri izbovej teplote. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.

Minimálna trvanlivosť do: viď obal.
Potravina pre osobitnú výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 6. mesiaca, ak pediater neurčí inak.

Výrobca: AS Salvest, Aruküla tee 3, 51017, Tartu, Estónsko.
Distribútor: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, www.healthfactory.cz, info@healthfactory.cz.