Pomôžte svojmu bábätku zvykať si na viacero obilnín v strave s kašou so 7 druhmi obilnín, ktorá je k tomu ako stvorená. Nielenže je skvelou voľbou pre lahodné raňajky, na príchuti s chutným jabĺčkom a 7 rozmanitými cereáliami si vaše dieťatko pochutí aj na večer.

Nadšený tím vedcov a odborníkov vyvinul prémiový rad kaší Nutrilon® s jedinečným mixom ingrediencií s oligosacharidmi GOS/FOS. Receptúry sú vyrábané výlučne z vysoko kvalitných surovín a svojím zložením, chuťou a textúrou ich prispôsobujeme výživovým potrebám bábätiek.

- 40 rokov skúseností
- vo výžive v rannom veku Nutrilon kaše sú vďaka kvalitným obilninám prirodzeným zdrojom energie, a taktiež zdrojom bielkovín a vlákniny
- navyše obsahujú dôležité vitamíny A, C a D a minerálne látky ako sú železo a vápnik
podľa požiadaviek legislatívy

Ako jediné detské kaše na českom a slovenskom trhu obsahujú zmes oligosacharidov GOS/FOS, ktorá bola vyvinutá podľa vzoru oligosacharidov materského mlieka. Každá lyžička kaše Nutrilon obsahuje pre podporu imunity vitamíny A a D podľa požiadaviek legislatívy a vitamín C, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

Nutrilon kaše obsahujú poctivo vybrané obilniny, navyše sú zdrojom bielkovín a poskytujú dieťatku významné minerálne látky ako sú železo a vápnik, čo ocenia aj tí najnáročnejší rodičia.

Mamičky poteší kvalitné zloženie bez palmového oleja, oteckov rýchla a jednoduchá príprava, zatiaľ čo detičky ocenia vynikajúce príchute bez pridaného cukru.


- vhodné ako doplnok k dojčeniu alebo pri prechode z materského mlieka na pevnú stravu / pri zavádzaní prvých príkrmov podľa odporúčania pediatra
- vhodné pri prichode na zmiešanú a vyváženú stravu podľa odporúčania pediatra
- zloženie, chuť i konzistencia prispôsobené veku dieťaťa
- vyrobené z vysoko kvalitných surovín
- jednoduchá príprava, stačí pridať iba prevarenú dojčenskú vodu
Obsahujú iba prirodzene sa vyskytujúce cukry.
podľa požiadaviek legislatívy

Zloženie:
Obilné múky 37,3% (PŠENICA - celozrnná 32,9%, ŠPALDA - celozrnná 0,7%, pohánka 0,7%, ryža 0,7%, pšeno - celozrnné 0,7%, ŽITO - celozrnné 0,7% , OVES - celozrnný 0,7 %), sušené odtučnené MLIEKO 27,8 %, rastlinné oleje (slnečnicový, repkový, slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový), demineralizovaná srvátka (z MLIEKA), jablkový prášok MLIEKA) 4,7 %, minerálne látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), fruktooligosacharidy 0,37 %, maltodextrín - zo zemiakov, vitamíny (kyselina L-askorbová - vit. C, DL-α E, retinylacetát - vit. A, cholekalciferol - vit. D, D-biotín, tiamín mononitrát - vit. B₁, pyridoxín hydrochlorid - vit. B₆)

ALERGÉNY SÚ ZVÝRAZNENÉ VEĽKÝM PÍSMOM

Výživové hodnoty (na 100g):
Energia 414 kcal/1742 kJ, Tuky 12 g, z toho nasýtené 2,8 g, Sacharidy 56 g, z toho cukry 29,3 g, Vláknina 8,6 g, Bielkoviny 15,9 g, Soľ 0,3 g, Vitamín A 420 µg, Vitamín E 8,7 mg, Vitamín C 48 mg, Tiamín (Vitamín B1) 1,2 mg, Vitamín B6 0,66 mg, Biotín 25 µg, Vápnik 535 mg, Železo 8,1 mg, Jód 95 µg .

Návod na prípravu:
1. Prevarte dojčenskú vodu a schlaďte ju na cca 50 °C.
2. Do taniera alebo misky nalejte 150 ml vody.
3. Pridajte 5 polievkových lyžíc prášku (spolu 45 g) a dôkladne zamiešajte. Hustotu kaše môžete podľa potreby upraviť pridaním vody či prášku. Kašu podávajte deťom malou plastovou lyžičkou.


Po každom použití obal vždy starostlivo uzatvorte a uchovávajte ho na suchom mieste pri izbovej teplote (nie v chladničke, max. 25 °C). Na prípravu použite vždy len suchú lyžicu. Obsah spotrebujte do 3-4 týždňov po otvorení.

Je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu. Porciu pripravujte vždy tesne pred podávaním. Nedojedenú porciu už znovu nepodávajte, zlikvidujte ju. Dohliadnite na hygienu ústnej dutiny v období rastu prvých zúbkov, predovšetkým pred spaním. Jedna porcia kaše denne ako súčasť pestrej a vyváženej stravy dieťatka.

Balené v ochrannej atmosfére.
Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote.
Potravina je súčasťou zmiešanej stravy dieťaťa a nie je náhradou materského ani dojčenského mlieka. Dojčenie je najlepšou výživou dieťaťa v prvých 6 mesiacoch života. Zavedenie doplnkovej stravy konzultujte s pediatrom.

Krajina pôvodu: Poľsko

Adresa dodávateľa: Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4, Česká republika